וולקן

פוגארה

החלום בקצרה

וולקן הוא אל הנפחות והאש - אמלגמציה של כוחות טבע סוערים שחוברים לרגש ולחמם את דיירי הפלאיה הקופאים מקור. זהו מייצב אש דינמי המורכב ממספר רב של להבות המגיבות ומרקדות לצלילי מוזיקה אלוהית הבוקעת מהמייצב.

תיאור מלא של הרעיון

המייצב מבוסס על עקרון פיזיקלי ידוע בשם Rubens Tube. צינור מתכת באורך 2 מטר ממולא בגז בישול. בחלקו העליון מספר רב של קדחים מהם יוצא הגז, מוצת, ובוער בשורה של להבות. לאחד מקצוות הצינור מחובר רמקול שמשמיע צלילים\מוזיקה\תדרים שנרקחו מראש. צידו הנגדי של הצינור סגור. גלי הקול נעים מהרמקול דרך הגז שבצינור ומוחזרים מהדופן הנגדית הסגורה. או-אז מתרחשת תופעה פיזיקלית של התאבכות הגלים עד כדי יצירת "גל עומד" בצינור. הגלים בתוך הצינור, משנים למעשה את הלחץ המקומי של הגז, ולפיכך, את קצב הזרימה שלו מבעד הנקבים. היכן שהצלילים גורמים ללחץ מקומי גבוה, בתער להבה גדולה יותר וההיפך. כך, נוצרת למעשה תופעה של מספר רב של להבות המגיבות ו"רוקדות" למוזיקה. צינור הרובנז שלנו יכלול גם אפשרות לפעילות אינטראקטיבית - הצלילים והקולות שמושמעים ע"י תושבי הפלאייה הקופאים למותם ישפיעו אף הם על ריקוד הלהבות, והן, יחממו בחזרה את תושבי הפלאייה.

צוות ותוכנית

נעם כהן
חן סמו
איליה סלאבקין
דורי ניסנבוים
ליאורה ברוזלינסקי
טל יהוד
שרון אברהם
רונן פרי
שלומי מיר
פוגארה 3

תוכנית החשל"ש (חומר שלא שייך למקום)

המיצב לא מייצר חשלש. כל הציוד ייאסף ויילקח חזרה

תוכנית מחזור

אין חשלש. המייצב בנוי ממתכת וילקח חזרה צפונה בתום הארוע

סקירת התקציב בש"ח

המערכת הבסיסית תצרוך חלקים בשווי כ750 שח (צינורות, וסתים וברזים, מחברים, סטנד, וכו). בנוסף ההתקנה בברנרות תצריך רפלקטור גדול (פח מבריק) ששויו כ600שח, מטף כיבוי (כ400 שח), הרבה בלוני גז (כ1000שח),קופסא מרותכת (כ500שח חומרים) ומספר אביזרים נוספים ואלקטרוניקה בשווי עוד כמה מאות שקלים, סה"כ כ4000 שח.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברנרות זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!

    פרטים

  • האם את זקוקה לחשמל? פרטי בוואטים כן - לצורך הפעלת המוזיקה וההגברה - עד 100 וואט

  • האם תהיה תאורה? לא (לא מעבר לאש)

  • האם משהו ישרף? כן - גז בישול לצורך התמודדות עם בעירה גדולה ולא מתוכננת יהיה מתף במייצב.

  • האם החלום שלך משמיע קול? כן - מוזיקה מושמעת באיזור המייצב

  • חימום שורה ארוכה של להבות גז מפיצות חום


  • שנת החלום midburnerot2017
  • חלום רנדומלי הבא