קוסומו על לחם

קאמפ קוסומו

החלום בקצרה

קמפ קוסומו מגיעים לברנרות למרוח אותכם ולהאיר לכם את החור שבקצה המנהרה. בואו רעבים!

תיאור מלא של הרעיון

מצויידים בתקציב וכריזמה של חוג מבוכים ודרקונים במתנס בפריפריה - חברי קאמפ קוסומו באים להטיח בכם ממרחים פוגעניים ולהעניק לכם חוויה מזינה ומרוקנת במידה שווה. המשתתפים יוזמנו לסובב את "גלגל המחלות" המכיל שלל ממרחים מעוררי בחילה ואנטגוניזם (כגון "הרפסטו" ו"מיונאיידס") ואז להושיט את ידם האוחזת בפרוסת לחם אחיד , עמוק אל תוך פי הטבעת של סומו ענק כאשר בצד השני ממתין להם אחד מן השפים שלנו אשר ימרח להם בחדווה את האיכסה בו זכו. בתיאבון!

צוות ותוכנית

אחראי מיצב: זיו שדה
אחראים ואחראיות לבניית המיצב בשטח ותפעולו - כל חברי הקאמפ (פירוט בהמשך לאחר שאשיג מהם את שמות המשפחה...)

תוכנית החשל"ש (חומר שלא שייך למקום)

לא אמור להיווצר חשלש כלל במיצב . צוות הקאמפ יידאג לאסוף אחריו פסולת אורגנית במהלך האירוע ועם סיומו במידה ותיווצר (פירורי לחם , טיפטופי ממרחים וכו)

תוכנית מחזור

כל החומרים (הרוב עץ ) יגיעו מפחים תעשייתים + קרשים שנותרו למחנה מהמידברן. עכוז הסומו ייבנה מעיסת נייר (מעיתונים ממוחזרים) לאחר האירוע יחזור כל המיצב איתנו חזרה למחסן הקאמפ לשימוש באירועים עתידיים.

סקירת התקציב בש"ח

רוב החומרים יגיעו מקרשים ממוחזרים (שנמצאו בפחים תעשייתים/ מרכוש המחנה) נשמח לעזרה בתקציב במידה ולא נצליח למצוא את כל החומרים המתאימים (מבחינת הקונסטרוקציה)

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

פתוחים להצעות לשיפור המיצב כמו גם לאנשים שרוצים לתפוס משמרת תחת מאחורי הדוכן ולסייע בסופי שבוע של בנייה (2 סופשים לכל היותר)

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברנרות זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!

    פרטים

  • האם את זקוקה לחשמל? פרטי בוואטים זקוקים לחשמל לגרילנדה + ספוט קטן ( מעט מאוד וואט לא יודעים להגיד כמה... )

  • האם תהיה תאורה? המיצב יהיה מואר בגרילנדה במהלך הלילה + ייתכן ויהיה ספוט על שולחן הלחמים

  • האם משהו ישרף? אין צפי לשריפה , המיצב לא מכיל אלמנטים של אש ויוצב רחוק מהאש של הקמפ . אם זאת, נצטייד במטף תקני לכל מקרה שלא יהיה

  • האם החלום שלך משמיע קול? רק קולות של גועל מקרב המשתתפים. לא תהיה מערכת סאונד נוספת

  • חימום יחמם את הלב והקרביים בגיפטינג.


  • שנת החלום midburnerot2018
  • חלום רנדומלי הבא